MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7764313
nr 776 4313
Stolar
4 st, sent 180-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 september 2012
kl 17:17:39
100 kr
350 kr